Auto s automatem do 100 000

Hledáte-li auto s automatickou převodovkou za rozumnou cenu do 100 000 korun, máte na výběr z široké škály možností. Automatická převodovka je pro mnoho řidičů lákavou alternativou k manuální, zejména v dnešní době, kdy pohodlí hraje stále větší roli.

Volkswagen Polo

Jeden z oblíbených výběrů v této cenové kategorii je Volkswagen Polo. Polo je kompaktní automobil s moderním designem a spolehlivým provozem. V této cenové hladině můžete nalézt některé starší modely Polo s automatickou převodovkou, které stále nabízejí pohodlný a bezpečný zážitek z jízdy.

Škoda Fabia

Škoda Fabia je další možností pro ty, kteří hledají auto s automatickou převodovkou do 100 000 korun. Fabia je známá svou prostorností a spolehlivostí. I když se může jednat o starší modely, které spadají do této cenové kategorie, poskytují stále slušný výkon a komfortní jízdu.

Renault Clio

Renault Clio je dalším možným výběrem. Tento kompaktní automobil nabízí pohodlný interiér a dobrou úspornost paliva. S automatickou převodovkou může být Clio skvělou volbou pro každodenní jízdu ve městě i mimo něj.

Ford Fiesta

Nezapomeňme také na Ford Fiesta. Tento model je známý pro svou sportovní jízdní dynamiku a moderní technologie. V této cenové kategorii můžete nalézt některé starší varianty Fiesty s automatickou převodovkou, které stále poskytují atraktivní jízdní zážitek.

Hyundai i20

Hyundai i20 je další možností, kterou lze zvážit při hledání auta s automatickou převodovkou do 100 000 korun. i20 je známý pro svou bezpečnostní výbavu a moderní design. I když může být těžší najít starší modely i20 s automatickou převodovkou v této cenové kategorii, stále to není nemožné.

Závěr

Možností pro nákup auta s automatickou převodovkou do 100 000 korun je dostatek. Volkswagen Polo, Škoda Fabia, Renault Clio, Ford Fiesta a Hyundai i20 patří mezi některé z nejpopulárnějších možností. Při výběru je důležité zvážit jak cenovou dostupnost, tak i stav vozu a jeho historii. Každopádně, v této cenové kategorii lze nalézt auto, které splní vaše požadavky na pohodlnou jízdu s automatickou převodovkou.

Nejčastěji kladené otázky

Zde jsou některé časté dotazy týkající se výběru auta s automatickou převodovkou do 100 000 korun:

Otázka Odpověď
Jaké jsou výhody automatické převodovky? Automatická převodovka nabízí pohodlnější jízdu v městském provozu a při častém startování a zastavování.
Jsou auta s automatickou převodovkou spolehlivá? Ano, moderní automatické převodovky jsou obvykle spolehlivé, pokud jsou pravidelně servisovány a udržovány.
Je možné najít spolehlivé auto s automatickou převodovkou do 100 000 korun? Ano, existuje několik možností v cenové kategorii do 100 000 korun, ale je důležité prověřit stav vozu a jeho historii před nákupem.

Doplňující informace o výběru auta

Při hledání auta s automatickou převodovkou je dobré zvážit i další faktory:

  • Spotřebu paliva a údržbové náklady
  • Stav karoserie a technický stav vozu
  • Dostupnost náhradních dílů a servisní sítě

Viz také:

Photo of author

Eric

Napsat komentář